Підбір фільтра за розмірами повітряні масляні паливні гідравлічні

Підбираємо аналоги оригінальних фільтрів: основні рекомендації

При поломці або пошкодженні фільтра дуже складно підібрати відповідну заміну, адже оригінал не так легко знайти. До того ж, вартість нового фільтроелементу може перевершити всі очікування. Що ж робити? Пропонуємо звернутися до нас та здійснити підбір фільтра за розмірами необхідного типу, який потребує негайної заміни.

Чим аналоги відрізняються від оригінальних?

Необхідно враховувати той факт, що аналог – не оригінал, вартість його набагато нижча. Однак, аналогічні моделі мають низку переваг:

  • виконання своїх функцій на найвищому рівні;

  • відмінна якість виготовлення;

  • є оригіналами, які не підробки, вироблені на підприємствах Італії, Словаччини та інших європейських країн.

Крім того, АС Фільтр пропонує аналоги на багато моделей рідкісних фільтроелементів, які повністю замінять старий пристрій і працюватимуть за призначенням тривалий час.

Вибираємо масляні фільтри

Підбір масляного фільтра Підбір масляного Фільтрація масла - один з важливих процесів будь-якого виду спецтехніки. Тому підбір масляного фільтра слід проводити з урахуванням деяких факторів:
  1. визначити тип різьблення. Розрізняють дюймові та метричні варіанти. Визначивши тип різьблення, можна сміливо підбирати пристрій для фільтрації;

  2. дізнатися діаметр кільця ущільнювача і бочки фільтра. Це допоможе визначити розмір та форму необхідного пристрою.

Після з'ясування всієї інформації про фільтроелемент можна підібрати оптимальний варіант для спецтехніки. Визначення цих параметрів дозволить вибрати масляні фільтри за розмірами, максимально наближеними до попередньої моделі.

Частота заміни масляних фільтрів

Фільтрація рідин у двигуні необхідна для тривалої роботи без пошкоджень і меншого зносу агрегатів. Однак, фільтроелемент також піддається поломці та вимагає регулярної заміни. Як це визначити?

За рекомендаціями експертів, потрібно міняти масляний фільтр після 8000 км пробігу, тоді як масло - після 15-20000 км. На практиці багато хто рідко дотримується цього правила і робить заміну фільтра разом з маслом. Таким чином, замінюється пристрій для фільтрації 1-2 рази на рік.

Важливо пам'ятати, що під час заміни на новий фільтр його необхідно заповнити на 50% маслом. Це дозволить змастити гумову прокладку, яка є ущільнювальним елементом. Після цього можна вільно використовувати транспортний засіб.

Особливості вибору аналогів повітряних фільтрів

Підбір повітряних фільтрів

Система очищення повітря потребує постійної фільтрації. Якщо фільтроелемент вийшов з ладу необхідно шукати відповідну йому заміну. Підбір повітряного фільтра – аналога оригінальної моделі, що вимагає особливої уваги до цього процесу.

  1. Знімаються всі розміри: внутрішній та зовнішній діаметр, висота.  

  2. Визначення способу кріплення.

  3. Позначення площі фільтрувального матеріалу.

  4. Вид ущільнення фільтра.

Проте, варто врахувати, деякі недобросовісні виробники, які намагаються реалізувати товар за меншою вартістю, прибирають обсяг фільтрувального матеріалу. Таким чином, виникає підвищений опір, який, у свою чергу, призводить до збільшення витрати палива та двигун більше перегрівається.

Як часто потрібно міняти пристрої для фільтрації повітря?

За рекомендаціями фахівців, підібрати аналог фільтрів необхідно після закінчення 10-15000 км пробігу. Але, варто враховувати умови експлуатації, сезонність: у зимовий час забруднення менше, у літній, відповідно, набагато більше.

Заміна обладнання для очищення повітря необхідна у разі:

  • значного зростання витрати пального;

  • ускладнень під час старту;

  • збільшення відсотка вуглекислого газу у вихлопі;

  • зменшення потужності двигуна.

Якщо виникли подібні ознаки, необхідно перевірити фільтраційний пристрій на наявність пошкоджень та поломок. За потреби замінити повітряні фільтри за розмірами, які підходять для оптимальної роботи техніки.

Аналоги для заміни гідравлічних пристроїв фільтрації

побір фільтрів

Підбір аналога обладнання для гідравліки замість оригіналу – один із найскладніших. Адже вибір оптимального варіанта визначається не лише за параметрами вихідного пристрою. Підібрати гідравлічний фільтр за розмірами можна також виходячи з приналежності обладнання до однієї з категорій: 

  1. зливний чи зворотний. При підборі варто враховувати рівень фільтрації, наявність фіксуючих зачеплень, клапана та ущільнень (перебувають між корпусом і фільтруючим пристроєм), а також пропускну здатність;

  2. магістральний чи напірний. Вибирається після визначення тиску в системі, особлива увага приділяється елементам ущільнювачів, які можуть бути із зовнішньої і внутрішньої сторони;

  3. банковий або spin-on. Вибирається після визначення різьблення фільтра, а також розмірів кільця ущільнювача і діаметра бочки пристрою.

Таким чином, підбір гідравлічних фільтрів та інших аналогів можливий тільки після визначення параметрів і показників пристрою. Тоді обране обладнання прослужить довго без пошкоджень і відмінно виконуватиме свої функції.

Знаючи точні розміри фільтра та його призначення, наші менеджери зможуть підібрати ту аналогічну модель, яка точно відповідатиме оригінальній, а коштуватиме дешевше. Звертайтесь до нас за допомогою!