Запчасти AMP

Запчасти AMP

Компанія PARADOWSCY AMP була створена в 1940-х роках як завод по ремонту суднових двигунів в м.Щецін. Протягом всього декількох років основною діяльністю компанії стало професійне виробництво клапанів для двигунів внутрішнього згоряння, а головний офіс був перенесений до Варшави.

Стійке зростання продажів клапанів і зростаюча зацікавленість продуктом вплинули на прийняття власниками рішення про відкриття другого підприємства в м.Кунув. Значне збільшення виробничого потенціалу на підставі міжнародних стандартів супроводжувалося придбанням машин і впровадженням сучасних технологій.

На даний момент компанія PARADOWSCY AMP виробляє більше 2 млн. клапанів щорічно. Висока качество продукції зміцнила позицію компанії на світових ринках. Високий рівень виробництва забезпечений завдяки впровадженню системи якості ISO 9001:2015, а також колективу досвічених і кваліфікованих співробітників з багаторічним досвідом.

Компанія PARDOWSCY AMP значно розширює асортимент своєї продукції завдяки таким продуктам, як поршневі пальці, направляючі клапанів і поршневі кільця, які характеризуються високою якістю виготовлення.