Договор оферты

Цей Договір є публічним договором – Договором публічної оферти, тобто відповідно ДО статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець). При повній згоді З даним Договором, покупець приймає умови і порядок оформление заказа, оплати товара, доставки товара.

Цей Договір є угодою між .. (інтернет-магазин «Tirparts.com.ua») (надалі по тексту – «Продавець») і будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем или фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується "Покупець" (надалі – «Покупець»), що включает всі суттєві умови організації купівлі – продажу дистанційним способом (тобто через інтернет – магазин).

Умови даного Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця ТА визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 мая 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 апреля 2007 року.

Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом "усної угоди" і відповідно ДО чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою ( відповідно ДО СТ. 633, 641 і ГЛ. 63 Цивільного кодексу України) і містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. У відповідності ДО СТ. 642 Цивільного Кодексу України повним і безсуперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину є факт натисканням на посилання "Оформити заказа", или Купить на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також є прийнятою при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений ТА згоден З його умовами, А також, У разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних З метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проводка взаєморозрахунків, А також для отримання рахунків, актів ТА інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього строку дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового сообщение) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно ДО Закону України «Про захист персональних даних», йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни ТА визначення

2.1. «Інтернет – магазин» -сайт Продавця («Tirparts.com.ua»), створений для укладення договорів роздрібної ТА оптової купівлі – продажу на підставі ознайомлення Покупця З запропонованим Продавцем описом Товара на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця З Товаром – дистанційним засобом продажу товара.

2.2. "Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений В інтернет-магазині.

2.3. "Персональні дані" – будь-яка информация, яка прямо чи опосередковано відноситься ДО певної особи, чи ДО особи, яка визначається.

2.4. «Істотний недолік Товару» – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товара відповідно ДО його цільового призначення, виник З вини производителя (Продавця), після його усунення проявляється знову З незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча Б однією З нижченаведених ознак:

А) він взагалі не може бути усунутий;

Б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

В) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. інтернет-магазин зобов'язується передати У власність Покупцеві товар, А Покупець зобов'язується оплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж В інтернет-магазині, В тому числі:

А) добровільний вибір Покупцем товаров В інтернет-магазині по категоріям;

Б) самостійне оформление Покупцем заказа на сайті В інтернет-магазині;

В) оплата Покупцем заказа, оформленого В інтернет-магазині;

Г) виконання і передача заказа Покупцеві У власність на умовах Цього договору.

4. Порядок оформление заказа

4.1. Покупець самостійно оформляє заказа онлайн В інтернет-магазині или за допомогою телефонних засобів зв’язку за контактами, вказаними В інтернет-магазині.

5. Вартість і порядок оплати товара

5.1. Повна вартість товара вказується на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть змінюватися В залежності від кон'юнктури ринку, що відбивається на цінах В інтернет-магазині. Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, В разі, якщо той вже прийняв умови Продавця ТА здійснив У встановленому цим договором порядку оплату Товара (послуг).

5.3. Покупець оплачує заказа протягом 2-Х робочих днів (В розмірі 100% передплати) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, що вказаний В рахунку, В Т.ч. за допомогою інтернет-банкінгу.

6. Доставка заказа

6.1. Відвантаження товара Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку.

6.2. Доставка і повернення товара виконується силами Продавця или транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний строк доставки не може перевищувати 10 днів.

6.3. Вартість доставки В інтернет – магазині не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо В кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальності за срок доставки заказа, тому що вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізнику самостійно, при отриманні товара. Точна вартість доставки визначається Компанією-перевізником.

7. Повернення товара належної якості

7.1. Покупець має право обміняти Товар належної якості на аналогічний У продавця В якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром или З інших причин не може бути ним використаний за призначенням за наступними умовами:

А) товар для обміну Продавцю надано протягом не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, окрім товаров під заказа, ТА електротоварів;

Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був В эксплуатации, не містить сліди використання і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики,плівки, не порушено цілісність пакування як самого товара, так і комплектуючих ДО нього;

В) товар не містить подряпин, сколів, потертості, повністю справний;

Г) збережена повна комплектність проданого товара;

Ґ) товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документа, виданого Покупцю итого З проданим Товаром.

7.1.1. Вимоги П.7.1. не поширюються на товари, які У відповідності ДО Додатку №3 ДО Постанови Кабінету Мінстрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», віднесені ДО Переліку товаров, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)

7.2. У разі, якщо Товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Ґ) П. 7.1., Продавець має право відмовити В обміні Товара.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товара при обміні за П. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товара його гарантійний строк обчислюється заново від дня обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товара немає У продажу, Покупець має право или придбати будь-які інші товари З наявного асортименту З відповідним перерахуванням вартості, или розірвати договір ТА одержати назад гроші У розмірі вартості повернутого товара, или здійснити обмін товара на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товара В продаж.

8. Права ТА обов'язки сторон

8.1. Покупець зобов'язаний:

А) ознайомитись З інформацією про Товар, яка розміщена на сайті Продавця;

Б) самостійно оформити заказа на сайті;

В) своєчасно оплатити ТА отримати заказа У Перевізника на умовах цього договору;

Г) при отриманні товара У перевізника впевнитися У його цілісності ТА комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення пошкоджень ТА неповної комплектації – зафіксувати їх В акті, який итого із Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. інтернет - магазин зобов'язаний:

А) дотримувати умов цього договору;

Б) передати Покупцю товар У відповідності З обраним зразком, розміщеним В інтернет-магазині, оформленим замовленням ТА умовами цього договору;

В) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати В якості відповідача У суді і не відшкодовує збитки, що виникли У Покупця через дію чи бездіяльність третіх осіб.

8.4. інтернет - магазин має право:

А) В односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором У випадку порушення Покупцем умов цього Договору.

9. Порядок прийому товара Покупцем

9.1. При отриманні Товара на складі перевізника, від кур’єра или Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її ТА безпосередньо пересвідчитися У належному зовнішньому стані Товара (відсутності механічних пошкоджень) ТА повноті його комплектності.

9.2. У випадку наличии хоча Б одного З перерахованих В П.9.1. Договору недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його У складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем ТА співробітником перевізника или Продавця.Протягом 1 (одного) дня З моменту підписання Акту Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформление заказа на Товар) про виявлені недоліки ТА домовитися про заміну Товара.

9.3. Сторони погодили, що У випадку недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем Товара У належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень ТА У повній комплектності.

9.4. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку (строку придатності) істотних недоліків, які виникли З вини производителя товара (Продавця), или фальсифікації Товара, підтвердженої висновком експертизи, Покупець, В порядку ТА У строки, встановлені гарантійними зобов’язаннями производителя Товара, З врахуванням умов Договору-оферти має право за своїм вибором вимагати від Продавця:

9.4.1. розірвання договору ТА повернення сплаченої за Товар грошової суми;

9.4.2. заміни товара на такий же Товар или на аналогічний, З числа наявних У Продавця.

9.5. У такому випадку, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товара ТА при волевиявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані ним реквізити протягом 7 (семи) календарних днів З повернення Товара.

9.6. У випадках заміни неякісного Товара оплата послуг перевізника здійснюється коштом Продавця.

9.7. У будь-якому випадку повернення Товара повинно відбуватися В оригінальній упаковці, В якій надійшов Товар, із збереженням товарного вигляду і споживчих якостей товара.

9.8. Всі неврегульовані В цьому Договорі-оферті питання, пов’язані З порядком, умовами гарантійного ремонту или заміни Товара при виявленні недоліків протягом строку гарантії (придатності), регулюються У відповідності ДО гарантійних зобов’язань, визначених виробником відповідного Товара, А У випадку невстановлення виробником таких гарантійних зобов’язань – У відповідності ДО чинного законодавства України.

10. Відповідальність сторон

10.1. Сторони відповідають за невиконання или неналежне виконання умов цього Договору В порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством України.

10.2. У випадку обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, які виключають или об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачити й запобігти розумними мірами.

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна протягом п’яти календарних днів У письмовому вигляді за допомогою електронної пошти повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за цим Договором триває більше п’яти місяців, кожна із Сторон має право розірвати цей Договір В односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення будь – яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. інші умови

11.1. інтернет – магазин залишає за собою право В односторонньому порядку вносити зміни В цей Договір З попередньою публікацією його на сайті «Tirparts.com.ua»

11.2. інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товаров через інтернет.

11.3. інтернет – магазин не несе відповідальність за зміст і правдивість информации, що надається Покупцем при оформленні заказа.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні заказа информации.

11.5. Оплата Покупцем оформленого В інтернет – магазині заказа означає повну згоду Покупця З умовами Договору купівлі – продажу (публічної оферти інтернет - магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажу між Продавцем і Покупцем.

11.6. Використання ресурсу інтернет – магазину для перегляду товара, А також для оформление заказа є для Покупця безоплатним.

11.7. информация, що надається Покупцем є конфіденційною. інтернет - магазин використовує информацию про Покупця виключно В цілях функціонування інтернет – магазину (відправлення сообщение Покупцеві про виконання заказа, надсилання рекламних повідомлень і Т.Д.).

11.8. Власним акцептування Договору или реєстрацією на сайті «Tirparts.com.ua» (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно надає згоду на збір ТА обробку власних персональних даних У зареєстрованій базі Продавця «Контрагенти» З наступною метою: дані, що стають відомі Продавцю використовуватимуться В комерційних цілях, В тому числі для обробки замовлень на придбання товаров, отримання информации про заказа, надсилання телекомунікаційними засобами зв’язку (електронною поштою, мобільним зв’язком) рекламних ТА спеціальних пропозицій, информации про акції, розіграші или будь-якої іншої информации про діяльність магазину.Для цілей, передбачених цим пунктом, Продавець має право направляти листи, сообщение ТА матеріали на поштову адресу, e-mail Покупця, А також відправляти sms-сообщение, здійснювати дзвінки на вказаний В анкеті телефонний номер.

11.9. Покупець дає Продавцю право здійснювати обробку його персональних даних, У тому числі: поміщати персональні дані В бази даних Покупця (без додаткового сообщение Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміну (У міру необхідності). Покупець бере на себе зобов'язання забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (крім передачи даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, А також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У випадку небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися ДО Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, надіславши його на поштову или електронну адресу.

12. Срок дії цього договору

12.1. Цей договір набирає чинності З дня оформление заказа или реєстрації В інтернет-магазині «Tirparts.com.ua» і діє ДО виконання всіх умов договору.