Запчасти ASMETAL

Запчасти ASMETAL

Компанія AS Metal – один із світових лідерів у виробництві запчастей для підвіски та рульового управління.

Виробництво продукції AS Metal здійснюється в Туреччині, з 1979 року де виготовляються запчасти підвіски для легкових автомобілів і транспорту комерційного призначення європейського, японського та вітчизняного виробництва. Качество випущеної продукції підтверджена сертифікатами 'TSE' та ISO 9002 Certificate Guarantee System.

Виготовлення запчастей відбувається на новітніх верстатах. Компанія постійно стежить за інноваціями, підвищуючи качество продукції, що і є пріоритетом підприємства. Вся продукція проходить ретельне тестування на наявність тріщин, на міцність та на залишкову деформацію.

Виробничі потужності заводу близько 3 млн. одиниць запчастей на рік та рівень продажів складають 40% від загальних продажів в країнах Північної Азії, Середнього Сходу та Північної Африки.

Сорокарічний досвід і прагнення до високого рівня якості у виробництві та запровадження нових технологій, а також збільшення асортименту продукції привели до зрівняння продукції AS Metal за якістю з оригіналом, але в порівнянні набагато привабливішою ціною.