Запчасти BORG & BECK

Запчасти BORG & BECK

BORG&BECK - один з найбільших виробників та постачальників автомобільної продукції в Англії. Компанія BORG&BECK веде свою діяльність з 1903 року, спочатку в США, пізніше - в Великобританії.

З розвитком автомобільної техніки основною та єдиною спеціалізацією підприємства стала розробка та виробництво систем зчеплення. В асортименті компанії представлені деталі зчепленння, стартери та генератори, деталі рульового управління та підвіски, водяні насоси, фильтры, кабелі, шланги, гальмівні диски та барабани, щітки склоочисників та інші продукти.

Більше 30 років BORG&BECK є основним партнером автомобільної індустрії Японії (Toyota, Nissan, Mazda, Honda). Це допомогло компанії стати єдиним європейським постачальником зчеплення трьох японських виробників автомобільної техніки в європі.

Зчеплення,які виготовляє фірма, призначені для любих видів транспорту та поставляються безпосередньо для первинної зборки і на вторинний ринок автозапчастин

Ассортимент компанії включає 12 товарних груп та охоплює 97% японського автопарку, деталі також поставляються для багатьох європейських, азіатських та американських марок та моделей. Компанія BORG&BECK пропонує продукцію для таких відомих виробників як VW, Renault, Fiat, Iveco, BMW, Rover, Volvo, Porsche, Honda.

Компанія BORG&BECK отримала сертифікат якості ISO 9001/02.