Запчасти BRECK

Запчасти BRECK

Марка BRECK з'явилась на ринку в 2004 році, вона належить компанії LUMAG - польському виробнику гальмівних колодок та фрикцційних матеріалів, який виготовляє продукцію вже більше 15 років.

LUMAG постійно здійснює інвестування фірми та збільшення її виробничих потужностей. Протягом останніх трьох років фірма виділила більше 3,7 мільйони євро на купівлю та впровадження сучасних технологій та виробничого обладнання з цифровим управлінням (особливо для виробництва гальмівних колодок для легкових автомобілів). Кожного року виробничі конвеєрні лінії покидає більше 3 мільйонів фрикційних накладок та близько 2 мільйонів гальмівних колодок.

BRECK - це більше 380 видів колодок та співпраця з 10 тисячами майстерень. Гальмівні колодки відгружаються також у велику количество країн в цілому світі.

Марці BRECK характерні - висока стійкість до роботи в умовах високих температур, стійкість до зношування, водостійкість та правильна поведінка при різних швидкостях.

Процедури якості,яких дотримуються в повсякденному функціонуванні, відповідають стандартам ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001 та технічній специфікації ISO/TS 16949.