Запчасти CAVO

Запчасти CAVO

Компанія Cavo Automotive є лідером серед ОЕМ-виробників тросів і аксесуарів для BMW, Renault, Toyota і т.д.

Заснована в 1984 році, компанія Cavo Automotive є лідером на ринку Туреччини в області виробництва тросів. Компанія стає постачальником OEM в 1987 році, починаючи поставляти свою продукцію концерну Renault.

Cavo протягом багатьох років покращувала свій виробничий потенціал, розширюючи асортимент продукції, і освоюючи випуск різних механізмів, таких як механізмів крепление запасного колеса, важелів ручного гальма стоянки. Також компанія стала акредитованої у виробництві деталей систем безпеки таких, як деталей крепление ременів безпеки.

У 1996 році Cavo пройшла з успіхом аудит ISO 9000. У 2012 році Cavo отримала сертифікат Системи Якості Renault (ASE), а в 2013 році - сертифікат Системи Якості Ford (Q1).

Cavo також активно працює на ринку запасних частин. Компанія обслуговує своїх клієнтів на ринку запасних частин по OEM стандартам і постійно розширює асортимент продукції. Cavo поставляє свої троси та іншу продукцію на складальні конвеєри: Fiat, Renault, Peugeot, Citroën, Opel, Mercedes, BMW, Ford, Toyota, Lada, Lancia.