Запчасти EIBACH

Запчасти EIBACH

Eibach - відомий німецький производитель пружин підвіски для автомобілів, мотоциклів і спеціалізованого транспорту. Eibach має виробничі потужності в європі (Finnentrop, Германия), Північній Америці та Азії, а також інженерні та маркетингові департаменти в Австралії, Англії та Південній Африці.

Компанія випускає компоненти підвіски (серед яких: пружини, амортизатори, різні стабілізатори), пружини клапанів та ін. Серед продуктів бренду є і компоненти для екстремального тюнингу. Всі вироби виготовлені за високими стандартами з дотриманням останніх технологічних нововведень. Деякі продуктові лінійки охоплюють виключно запчасти для тюнингу та спортивних автомобілів.

Окремим напрямком у створенні пружин є постійна участь продукції бренду у всесвітньо відомих автомобільних перегонах, серед яких - Formula 1, NASCAR, DTM, WRC, Indy, Cart і ін. Забезпечити участь в подібних змаганнях Eibach дозволила безкомпромісна качество продукції, яку гідно оцінили мільйони клієнтів компанії.

Продукція Eibach відповідає найвищим вимогам якості. Всі стадії розробки, виробництва і продажу товаров відповідають сучасним стандартам управління якістю та стандартам ISO 9001, а також QS 9000.