Запчасти HAZET

Запчасти HAZET

HAZET – торгова марка всесвітньо відомого, високоякісного, професійного інструменту. Бренд HAZET належить концерну HAZET - WERK Hermann Zerver GmbH & Co. KG. Заснована 150 років тому ця фірма виготовляє губцеві, пневматичні, ударні, динамометричні комплекти для автомобілів, включаючи спеціалізовані підйомники для авторизованих центрів продажу.

В каталозі HAZET знаходяться як офіційні позиції, так і унікальні товари бренду та ОЕМ. Продукція виготовляється на чотирьох заводах В Німеччині. Кожен виріб з торговою маркою HAZET розробляється висококваліфікованими інженерами за допомогою найсучасніших систем автоматизованого проектування, обладнаних програмним забезпеченням останнього покоління. Майбутнє применяемость кожного інструменту імітується у віртуально - змодельованих умовах, максимально наближених до реальних.

Не менш важливим є той факт, що В структурі компанії є спеціальний навчальний центр HAZET WELT, В якому відбуваються навчання для робітників компанії, офіційних дилерів та технічних спеціалістів з різних галузей промисловості.

Весь спеціальний інструмент розробляється итого з автовиробниками та офіційно рекомендований всіма провідними світовими виробниками автомобілів. В даний час компанія HAZET виготовляє широкий асортимент високоякісного інструменту: більше 6200 найменувань продукції,яка випускається, і включена В офіційний каталог та більше 1500 найменувань продукції ОЕМ.

інструмент HAZET - це абсолютна гарантия якості, підтверджена міжнародними сертифікатами DIN EN ISO 9001:2008 та DIN EN ISO 1401:2009.