Запчасти KAPIMSAN

Запчасти KAPIMSAN

KAPIMSAN – турецька компанія, яка виробляє запчасти для легкових автомобілів, бусів та мінівенів. KAPIMSAN виробляє такі запчасти як накінечники кермової тяги, кульові опори, подушки двигуна та амортизатора, важелі підвіски, сайлентблоки, кермові тяги і тяги стабілізатора.

У 1982 році компанія Капімсан розпочала свою діяльність з виробництва важелів на легкові автомобілі та комерційний транспорт, далі - виробництва деталей підвіски та кермового управління (кермові тяги, накінечники кермових тяг, стійки стабілізатора, кульові опори і т.п.)

Компанія сертифікована TÜV NORD сертифікатом ISO 9001:2008 і надає клієнтам послуги згідно відповідних стандартів якості. 80% продукції компанії експортується в країни європи.

KAPIMSAN має власний завод зі спеціалізованим обладнанням, де виготовляються запчасти для автомобілів. Компанія впевнена У своїй продукції, тому надає гарантію на весь її асортимент.

KAPIMSAN несе відповідальність за обіцяні терміни поставки товара, надає найприйнятніші ціни на запчасти, нерідко перевершуючи очікування клієнтів.