Запчасти KRONPRINZ

Запчасти KRONPRINZ

Компанія Mefro Wheels (тепер Accuride Wheels Solingen GmbH) була заснована в Золінгені у 1897 році і починала з виробництва деталей для велосипедів та мотоциклів, зокрема першою випустила залізні ободи для велосипедів та колісні диски з сталевих пластин для автомобілів. Саме з того часу повністю присвятила себе виробництву колісних дисків для легкових та вантажних автомобілів. Таким чином, бренду 'Kronprinz' понад 100 років. Після викупу компанії корпорацією Accuride колісні диски Kronprinz постачаються під брендом 'Accuride'. Компанія є частиною корпорації Accuride та працює як в секторі ОЕМ (серед клієнтів компанії майже всі відомі міжнародні автовиробники) так і на вторинному ринку. Асортимент покриває понад 98% автопарку.

Щорічно на заводі у Золінгені виробляється понад 6 млн.коліс для легкових та понад 1,5 млн. коліс до вантажних автомобілів, а загалом в європі та Азії компанія виготовляє більше 20 млн.сталевих коліс до легкових авто, понад 5,5 млн.коліс до вантажних авто та понад 1,5 млн. коліс для с/г та будівельної техніки на рік.

Виробництво є повністю автоматизованим, а для забезпечення найвищої якості компанія використовує найсучасніші технології, такі як спектральний аналіз, аналіз матеріалів, розтягуючі машини, SPC, машини онлайн-вимірювання та 3D-координатні вимірювальні машини. Крім того, регулярно проводяться випробування та моделювання використання кінцевих продуктів на випробувальних станціях з обертовим вигином, на одній осьовій або двохосьовій випробувальній установці на витривалість та випробування на корозію.