Запчасти TISSEN PREMIUM

Запчасти TISSEN PREMIUM

Гальмівне обладнання Tissen - це не просто продукт, це ідеологія, в основі якої безкомпромісне мислення, відповідальність і довіра. Ми створили компанію з людьми, які вірять в цю філософію.
З моменту свого заснування компанія Tissen беззастережно дотримується своїх власних принципів: надійність, висока качество і відкритість до інновацій. Компанія прагне представити на ринку інноваційні продукти, які випереджають конкуренцію і відповідають вимогам клієнтів.
Сегодня TISSEN PREMIUM пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, гальмівних дисків, гальмівних накладок і гальмівних барабанів для комерційних і спеціалізованих автомобілів. В результаті серйозних випробувань, як на виробничому майданчику, так і в незалежних організаціях, компанія впевнена в якості своєї продукції. Матеріал гальмівного тертя Tissen забезпечує максимальну ефективність, комфорт і безпеку. ідеальне рішення для майже кожної вантажівки в європі.
Гальмівні диски і прокладки були вперше представлені на виставці в Бірмінгемі в 2006 році як рішення проблеми гальмування в важких умовах і були люб'язно розглянуті експертами.
Гальмівні диски TISSEN PREMIUM забезпечують максимальну ефективність гальмування, чудове управління автомобілем і винятковий комфорт для водія і пасажира.