Запчасти TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Запчасти TRUCKTEC AUTOMOTIVE

Фірма Trucktec Automotive заснована в 1989 році в Німеччині. Главная особливість фірми – широкий асортимент продукції, що дозволяє пропонувати клієнтами запчасти майже для будь-якого вузла чи агрегату автомобіля.

Запорука якості продукції, що пропонує Trucktec Automotive, – напрацьовані партнерські відносини з виробниками із різних країн, які є постачальниками безпосередньо на складальний конвеєр.

50% обороту фірми складають запчасти для мікроавтобусів, туристичних автобусів, вантажної та спецтехніки Mercedes, 35% - запчасти для легкових автомобілів Mercedes та BMW і 15% - Evobus, Neoplan, MAN, Iveco, Volvo та Scania. У 2001 році фірма розпочала постачати запчасти для групи VAG (Audi/VW).

Trucktec Automotive відома як надійний постачальник запчастей хорошої якості, призначених для автомобілів німецького виробництва. У компанії введена система управління якістю У відповідності з DIN EN ISO 9001:2000.

Перелік компонентів, які пропонує компанія, нараховує понад 20 000 деталей і систематично поповнюється. На складі компанії в постійній наличии безліч компонентів різного призначення.